KočkodlaciVítejte na mém blogu!

Problém mnohých n.b.

Publikované 09.03.2017 v 21:01 v kategórii Chupacabra, prečítané: 60x

Problém mnohých n.b. sú napr. Chapacabri.. Niektorým im hovoria upíri v podobe zvieraťa.. Extrémne rýchlo sa množia a živia sa mäsom a aj dobytkom. Neobjavujú sa často no ich príchod na mŕtvom zvierati sa spozná aj hlavne podla toho že máva väčšinou rozkúsaný žalúdok a vytiahnuté črevá...ja viem bleeee! Mnohý ich opisujú ako "psov" z ostňami na chrbte iný zas len ako šedého psa z veľkými zubami moje vysvetlenie je také že niektorá chupacabra je viac mutovaná než druhá.. Kedysi keď chceli ukradnúť večeru teda ovcu napr. Vlkodlakom tak si to bránili preto sa im vyvinuli ostne iné sa prispôsobili tu kde to asi neni také ťažké.. Takže toto je z mojej hlavy. Takže zatiaľ čauky mňauky!

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Super Selene Happy 21.04.2017 v 20:52 Jenny mas fakt super kockodlacie info si proste naj Mas aj nejake ine stranky?rada by som ta poznala v skutocnosti.Mam pocit dievca okolo 15rokov ked ma tolko vela info.Jenny urcite mi napis rada by som ta poznala,neskryvaj svoju tva pred cuzdim menom ukaz sa neboj sa ludi ja viem coho sa asi najviac bojis ze ked budes mat vlastne meno na stranka sa ti budu vysmievat a P.S.Ked chces nieco docielit musis preto bojovat aj ked to potrava mozno rok,mozno aj viac nevzdavaj sa toho co ta bavi a citis sa pritom stastna #Nevzdavaj sa svojich snov


 • Lia 23.04.2017 v 05:55 Super blog na to, že prakticky začínáš. Jen tak dál :)


 • Jenny 25.04.2017 v 16:44 Dakujem vám! Budem pokračovať o to sa nebojte ;)!
  Chcem aby si aj ľudia vlastne uvedomili že tu nie sú sami a že to neni iba ICH svět! Preto by nám ho ani nemali ničiť! Myslím že ani neni fér odsudzovať napr. upirou dnes sú upiry myslím že aj trochu inteligentnejsi a saju z človeka ktorý sa im dobrovoľne ponúkne. Každý máme svoje pre a proti každý sme originál! A tento svet je otvorený pre každého kto verí! :))


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?