KočkodlaciVítejte na mém blogu!

Psi koule

Publikované 07.06.2017 v 17:35 v kategórii Kouzla, prečítané: 76x

využítie V našom fyzickom svete je PSI-guľa vhodná skôr pre tréning telekinéza (posúvanie balónika, hranie papierových kolkov :) - záleží na sile PSI-gule). Avšak vo svete astrálnom môže napáchať veľkú neplechu. Keďže je PSI-guľa tvorená energiou ľudského ducha, nikoho ľudského fyzického tela, nemôže ublížiť fyzickému telu, ale duchovnému. Práve PSI-gule sú najbežnejšie a najpoužívanejšie zbraní v astrálnom svete, ak narazíte na jemnohmotnú bytosť, ktorá vám chce ublížiť (napr. Démoni). fff Ak PSI-guľu vrhnete proti človeku, ublíži mu na duchu (zvlášť, ak je tento človek jedným z miliónov, ktorí o daných veciach nič netuší). Ak je PSI-guľa dosť silná, zranenia, ktoré človek utrpí na duchu, sa prejaví na fyzickom tele.Ako zosilniť PSI-guľu: tréningom. Spočiatku mať ruky bližšie pri sebe a do malého priestoru súkať viac a viac energie. Proste zahušťujte. Ak nastane "pretlak", ruky sa vám sami oddiali. Ak ich budete pevne držať na mieste a stále dávať PSI-guľu novú a novú energiu, bude táto tak hustá, že sa stane viditeľnou.
Návod:. Najskôr si nájdite miestečko kde bude klid.Promněte si ruky (môj trik) a dajte ich ksebe ako by ste držali míček.Doporučujizavrieť oči.Představujte si že držíte medzi rukamienergiu, z ktorej sa stáva koule.Stále ju zosilujte.Mali by vás začať brnět ruky, možno ucítite teploalebo chlad.Představte si ako jse gule zväčšuje a mali by sa vám odďaľovať ruce.Dejte rukybližšie k sobě.Měli by ste cítiť tlak, odpor - niečo ako magnet alebo gumoví Balónik.Toto sa vám nemusí podariť hneď mne sa to podarilo až na piaty raz ;) 

Mal by zvládnuť každý :D

Komentáre

Celkom 3 komentáre

 • Emily 07.06.2017 v 17:49 Ty nejako miešaš češtinu so slovenčinou :D Ale zaujímavé a pre začiatočníkov aj pokročilých TIP TOP


 • Jenny 07.06.2017 v 18:51 No hej tiež som si všimla


 • Zizy 23.08.2017 v 23:24 Už som to niekoľkokrát skúšala, vždycky mám pri tom divný pocit v bruchu :'3 Čo už :'D
  A inak, nevieš prečo Imáolana skončila ? Písala som si s ňou na hangouste a nechcela povedať prečo ale že ráda by sa k tomu vrátila no jej kamošky zistili ako sa volá jej blog takže keby že chcela zase písať tak by musela vytvoriť nový blog. Príde mi to divné že prvé Viapa a potom ona. Ale nechám to tak X'D Ja sa ťa len pýtam. A gratulujem k 2000 návštev !!


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?