KočkodlaciVítejte na mém blogu!

Vysvetlenie pre tých čo neveria že vila vie lietať!

Publikované 26.04.2017 v 20:34 v kategórii Víla, prečítané: 50x

Takže tento článok som začala písať lebo na veľa blogoch som videla: ,,Víla nevie lietať a aj keby tak človek po rituálne nevie lietať! Veď má ťažké kosti!" Takže vili si musia trénovať svoju čakru. Napadlo vás niekedy aj PREČO? Áno majú pravdu v tomto: ,,Človek po rituálne má stále ťažké kosti!" ÁNO to je možno pravda..ALE..vili nemaju krídla nejaké ťažké vlastne ani nemajú ani gram! Ich krídla su jednoducho energia a ich vôľa upevnuje tieto krídla! Táto energia je taká silná že môže byť viditeľná dvihne telo...atď. atď. preto sa aj vili ktoré su vilami po ritualoch musia učiť lietať musia sústrediť energiu do chrbta..potom to ide automaticky.Toto je hlavne pre tých čo sú "ohromný" fyzyci! Je to viditeľná duševná magická energia. (Pre vili: Dúfam že som to pochopila a popísala správne...ak nie tak ma kľudne opravte. ;) rada sa učím novým veciam :D)

Komentáre

Celkom 4 komentáre

 • Emixax 04.06.2017 v 18:41 Ale ako sa to mám učiť? :( A ako to mám ovládať? (kde zabočiť atd) a možem lietať plynule? ako že ty si povedala že tá energia dvihne telo.... Ale... Môžeš to proste konkrétnejšie popísať? Ďakujem. :)


 • Jenny 07.06.2017 v 14:54 No vlastne ide o to aby si prišiel aký spôsob budeš využívať prvý je že im len v mysli budeš hovoriť druhý je že sa budeš nakláňať a tak im dáš najavo ako sa majú zatacat a tretia musíš sám naučiť keď už si na to viac zviknuty tak už to ide automaticky ako s rukou


 • Jenny 07.06.2017 v 14:54 Najprv si vyber spôsob


 • Jenny 07.06.2017 v 14:54 ;)


 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?